maptel.: 18 471 77 87
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ogłoszenia duszpasterskie

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

15.09.2019.Dziś wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.W trzecią niedzielę września obchodzony jest w Polsce Dzień Środków Społecznego PrzekazuKalendarz wydarzeń :           -poniedziałek, wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa,  

        - środa, Święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski i nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy,

        - piątek, wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła i towarzyszy, po mszy św. odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego,

       - sobota, Święto Św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, po mszy o godz.18.45 zapraszam na spotkanie w salce uczniów kl.VIII. ikl.I szkoły ponadpodstawowej, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania.

    

Dziękuje za przeprowadzoną zbiórkę ziemniaków dla Domu Dziecka w Pawlikowicach. Księża Michalici dziękują za ten dar serca. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcą.Zapraszamy dziewczęta do scholi, spotkania są w niedziele w salce o godz.9.15 i chłopców na ministranta aby zgłaszali się do ks. proboszcza.- Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką.

Są do nabycia kalendarze na rok 2020. cena 7 zł.

- Intencje Mszy św.                                                                        

                                                                                                                                                                                                                                         

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Cytat na dziś

Cieszcie się sprawiedliwi i weselcie w Panu , wszyscy o prawym sercu , wznoście radosne okrzyki ! Psalm 32:11

Msze Święte


W tygodniu:
pon. śr. pt. sob. - 18:00
(okres zimowy - 17:00)
wt. czw. - 7:00

Niedziele i święta:
8:00, 10:00, 16:00


O naszym kościele


Mając na uwadze dobro duchowe wiernych, stosownie do Kodeksu Prawa Kanonicznego, po zasięgnięciu opinii Rady Kapłańskiej, eryguję Parafię pod wezwaniem św. Jadwigi Królowej w Lipnicy Wielkiej - Murowanicy.

Powyższy dekret należy podać do wiadomości wiernym w kościele parafialnym św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej oraz w kaplicy św. Jadwigi Królowej w Lipnicy Wielkiej - Murowanicy. Dekret obowiązuje od Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, czyli od dnia 8 grudnia 2007 r.
footer jadwiga