maptel.: 18 471 77 87
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ogłoszenia duszpasterskie

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14.07.2019.

      Kalendarz liturgiczny:- poniedziałek, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i dra kościoła.

- wtorek, wspomnienie NMP z Góry Karmel(NMP Szkaplerznej). Odpust w Zubrzycy Dolnej, suma o godz.11.00.- środa, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,- w III piątek m-ca odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W przyszłą niedzielę 21 lipca w naszych modlitwach prosić będziemy św. Krzysztofa o błogosławieństwo dla wszystkich kierowców i podróżujących. Poświęcenie pojazdów mechanicznych będzie w przyszłą niedzielę po każdej mszy. We czwartek (25 lipca) przypada wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców.W dniu 24 lipca (środa), wyruszy z Orawy XXXVIII Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Pielgrzymka ma charakter rekolekcji pokutnych i modlitewnych. Zapisy na pielgrzymkę prowadzimy w zakrystii.Przeżywamy wakacje, dzieciom i młodzieży życzymy radosnego i bezpiecznego wypoczynku. Serdecznie witamy wszystkich przybywających do swoich bliskich w rodzinne strony. Witamy wszystkich gości w naszej parafii i życzymy dobrego wypoczynku.       W pierwszą niedziele m-ca lipca na składkę gospodarczą złożono 2 858 zł.Dziękuje za kwiaty przynoszone do dekoracji naszego Kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcą.

           - Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką.

   - Intencje Mszy św.                                                                  

                                                                                                                                                                                                           

,

                                                                                                               

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Cytat na dziś

Cieszcie się sprawiedliwi i weselcie w Panu , wszyscy o prawym sercu , wznoście radosne okrzyki ! Psalm 32:11

Msze Święte


W tygodniu:
pon. śr. pt. sob. - 18:00
(okres zimowy - 17:00)
wt. czw. - 7:00

Niedziele i święta:
8:00, 10:00, 16:00


O naszym kościele


Mając na uwadze dobro duchowe wiernych, stosownie do Kodeksu Prawa Kanonicznego, po zasięgnięciu opinii Rady Kapłańskiej, eryguję Parafię pod wezwaniem św. Jadwigi Królowej w Lipnicy Wielkiej - Murowanicy.

Powyższy dekret należy podać do wiadomości wiernym w kościele parafialnym św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej oraz w kaplicy św. Jadwigi Królowej w Lipnicy Wielkiej - Murowanicy. Dekret obowiązuje od Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, czyli od dnia 8 grudnia 2007 r.
footer jadwiga