maptel.: 18 471 77 87
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Ogłoszenia duszpasterskie

5    Niedziela Wielkanocna

19.05.2019.

        W tygodniu nabożeństwo majowe jest o godz.17.30 a w niedzielę o godz.15.30.Kalendarz Liturgiczny:             - środa, wspomnienie św. Rity z Cassia, zakonnicy,           - piątek, wspomnienie Najśw. Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.            Nie ma już wolnych terminów intencji mszy św. w tym roku.           Dyżury Przewodniczącego Rady Gminy są wywieszone w gablocie.  

- Zachęcamy do zainteresowania się prasą katolicką.

- Intencje Mszy św.                                                                                                                                                                        UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Cytat na dziś

Pouczę cię i wskażę drogę , którą pójdziesz ; umocnię moje spojrzenie na tobie. Psalm 32:8

Msze Święte


W tygodniu:
pon. śr. pt. sob. - 18:00
(okres zimowy - 17:00)
wt. czw. - 7:00

Niedziele i święta:
8:00, 10:00, 16:00


O naszym kościele


Mając na uwadze dobro duchowe wiernych, stosownie do Kodeksu Prawa Kanonicznego, po zasięgnięciu opinii Rady Kapłańskiej, eryguję Parafię pod wezwaniem św. Jadwigi Królowej w Lipnicy Wielkiej - Murowanicy.

Powyższy dekret należy podać do wiadomości wiernym w kościele parafialnym św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej oraz w kaplicy św. Jadwigi Królowej w Lipnicy Wielkiej - Murowanicy. Dekret obowiązuje od Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, czyli od dnia 8 grudnia 2007 r.
footer jadwiga