maptel.: 18 471 77 87
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25.02.2024r.Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz.15.00. Msza św. o 16.00.Na dzieła sakralne związane z osobą św. Jana Pawła II. złożono w ubiegłą niedzielę na tacę 1987zł. Bóg zapłać.W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota m-ca.Możliwość przystąpienia do sakr. pokuty będzie codziennie przed mszą św.W środę od godz.16.30 zapraszam dzieci szkoły podstawowej i dorosłych.

Po mszy nowenna do MB Nieustającej Pomocy.W piątek od godz.16.00 do sakramentu pokuty zapraszam młodzież i dorosłych.

O godz.16.30 Droga Krzyżowa. Msze św. będą o godz.7.00 i o 17.00.Odwiedziny chorych w I piątek od godz.8.30.I sobota m-ca,Msze św. będą o godz.7.00 i o 17.00.3 III w pierwszą niedzielę m-ca zmianka tajemnic różańca w kościele.W przyszłą III Niedzielę Wielkiego Postu „Ad Gentes” to znaczy, do ludzi, będziemy przeżywać dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami,

przed kościołem przeprowadzimy zbiórkę do puszek na pomoc polskim misjonarzom.W kościele przy wyjściu jest puszka na jałmużnę wielkopostną.

      

Caritas Archidiecezji Krakowskiej rozprowadza baranki wielkanocne - 8 zł.Zachęcam do zainteresowania się prasą katolicką.

Jest na marzec „Staś„ dla najmłodszych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Cytat na dziś

Pouczę cię i wskażę drogę , którą pójdziesz ; umocnię moje spojrzenie na tobie. Psalm 32:8

Msze Święte


W tygodniu:
pon. śr. pt. sob. - 18:00
(okres zimowy - 17:00)
wt. czw. - 7:00

Niedziele i święta:
8:00, 10:00, 16:00


O naszym kościele


Mając na uwadze dobro duchowe wiernych, stosownie do Kodeksu Prawa Kanonicznego, po zasięgnięciu opinii Rady Kapłańskiej, eryguję Parafię pod wezwaniem św. Jadwigi Królowej w Lipnicy Wielkiej - Murowanicy.

Powyższy dekret należy podać do wiadomości wiernym w kościele parafialnym św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej oraz w kaplicy św. Jadwigi Królowej w Lipnicy Wielkiej - Murowanicy. Dekret obowiązuje od Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, czyli od dnia 8 grudnia 2007 r.
footer jadwiga